Նիկոլ Փաշինյանը Բաղրամյան պողոտայում. 16 ապրիլի 2018 թ.

«Իմ քայլը» դաշինքը ներկայացրել է ռեյտինգային ընտրակարգով առաջադրված թեկնածուներին

359
(Թարմացված է 23:35 15.11.2018)
Դաշինքի համամասնական ցուցակում ընդգրկված է 183 թեկնածու:

ԵՐԵՎԱՆ, 15 նոյեմբերի — Sputnik. «Իմ քայլը» դաշինքը ներկայացրել է ռեյտինգային ընտրակարգով  առաջադրված  պատգամավորության թեկնածուներին՝ ըստ ընտրատարածքների: Դաշինքի համամասնական ցուցակում ընդգրկված է 183 թեկնածու: Այնտեղ կան «Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության, «Առաքելություն» կուսակցության անդամներ, ինչպես նաև անկուսակցականներ:

Թիվ 1 ընտրատարածք (Երևանի Ավան, Նոր Նորք, Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական շրջաններ)

1.    Ասլանյան Հակոբ Արսենի – ՔՊԿ

2.    Ավետիսյան Ալեքսանդր Մելսիկի – ՔՊԿ

3.    Բաթոյան Զարուհի Վալերիանի – ՔՊԿ

4.    Գեւորգյան Գոռ Գեւորգի – անկուսակցական

5.    Զեյնալյան Նարեկ Արտավազդի – ՔՊԿ

6.    Կոնջորյան Հայկ Արսենի – անկուսակցական

7.    Հակոբյան Երջանիկ Մանվելի – ՔՊԿ

8.    Հայրապետյան Մխիթար Իոսիֆի – ՔՊԿ

9.    Հայրապետյան Տաթեւիկ Արմենի – ՔՊԿ

10.    Չիլինգարյան Կարեն Վալադիկի – ՔՊԿ

11.    Պապիկյան Մեսրոպ Թեւոսի – ՔՊԿ

12.    Պողոսյան Քրիստինե Ատոմի – ՔՊԿ

13.    Տիգրանյան Հերիքնազ Սարգսի – անկուսակցական

 

Թիվ 2 ընտրատարածք (Երևանի Արաբկիր, Աջափնյակ, Դավթաշեն  վարչական շրջաններ)

1. Աբրահամյան Գայանե Ասքանազի – անկուսակցական

2.  Ավինյան Տիգրան Արմենի – ՔՊԿ

3.  Արշակյան Հակոբ Վրեժի – ՔՊԿ

4.  Բաղդասարյան Նիկոլայ Յուրիի – ՔՊԿ

5.  Բեղլոյան Անուշ Էդվարդի – ՔՊԿ

6.  Դարբինյան Վազգեն Արշավիրի – ՔՊԿ

7.  Հովակիմյան Վահագն Միսակի – ՔՊԿ

8.  Հովհաննիսյան Հովհաննես Վահագնի – ՔՊԿ

9.  Մակունց Լիլիթ Կամոյի – ՔՊԿ

10. Մկրտչյան Արմեն Պարգեւի – ՔՊԿ

11. Մկրտչյան Հայկ Համլետի – ՔՊԿ

12. Նազարյան Լենա Ռաֆայելի – ՔՊԿ

13. Վարդանյան Վլադիմիր Դավիթի – ՔՊԿ

14. Քոչարյան Անդրանիկ Գրիգորի – անկուսակցական

 

Թիվ 3 ընտրատարածք (Երևանի Մալաթիա Սեբաստիա և Շենգավիթ վարչական շրջաններ)

1. Գաբրիելյան Սիսակ Արմենի – ՔՊԿ

2. Գալստյան Մերի Արսենի – անկուսակցական

3. Գրիգորյան Էրիկ Էմիլի – անկուսակցական

4. Գրիգորյան Հռիփսիմե Աշոտի – ՔՊԿ

5. Հակոբյան Հրաչյա Վաչիկի – ՔՊԿ

6. Համբարձումյան Համբարձում Գագիկի – ՔՊԿ

7. Հարությունյան Արայիկ Էդուարդի – ՔՊԿ

8. Հովհաննիսյան Արթուր Ղարիբի – ՔՊԿ

9. Հովհաննիսյան Հայկ Գառնիկի – ՔՊԿ

10. Ղազարյան Սոնա Արայի – ՔՊԿ

11. Մաթեւոսյան Զարուհի Գեղամի – ՔՊԿ

12. Միրզոյան Արարատ Սամվելի – ՔՊԿ

13. Պապոյան Գեւորգ Հարությունի – ՔՊԿ

14. Ռուբինյան Ռուբեն Կարապետի – ՔՊԿ

15. Ցիրունյան Հայկ Զարմիկի – ՔՊԿ

 

Թիվ 4 ընտրատարածք (Երևանի Կենտրոն, Նորք Մարաշ, Էրեբունի, Նուբարաշեն

վարչական շրջաններ)

1.    Աթաբեկյան Վարդան Նելսոնի – ՔՊԿ

2.    Աղաջանյան Էդուարդ Արթուրի – ՔՊԿ

3.    Բադալյան Լուսինե Խաչիկի – ՔՊԿ

4.    Գրիգորյան Վահագն Ռոբերտի – ՔՊԿ

5.    Թորոսյան Արսեն Գեւորգ – ՔՊԿ

6.    Խաչատրյան (Թուխիկյան) Նարինե Լեւոնի - անկուսակցական

7.    Սանասարյան Դավիթ Տարոնի – ՔՊԿ

8.    Սիմիդյան Հակոբ Կարապետի – ՔՊԿ

9.    Սիմոնյան Ալեն Ռոբերտի – ՔՊԿ

10.  Վարդանյան Ծովինար Գեւորգի – ՔՊԿ

11.  Փամբուխչյան Արմեն Սոկրատի – ՔՊԿ

 

Թիվ 5 ընտրական տարածք (Արարատի մարզ)

1.    Աղազարյան Հովիկ Հովսեփի – ՔՊԿ

2.    Ավետիսյան Սոս Վահեի – ՔՊԿ

3.    Ատոմյան Սերգեյ Սամվելի – անկուսակցական

4.    Գասպարյան Տաթեւիկ Մաթեւոսի – անկուսակցական

5.    Թեւոնյան Սեւակ Ռազմիկի – անկուսակցական

6.    Կարապետյան Մարիա Էվրադի – ՔՊԿ

7.    Հակոբյան Նշան Գալուստի – ՔՊԿ

8.    Միրզախանյան Լիլիթ Յուրիի – անկուսակցական

9.    Մուրադյան Ռոման Գագիկի – անկուսակցական

10.    Պարսիլյան Տիգրան Սերյոժայի – ՔՊԿ

11.    Սարգսյան Գարիկ Մնացականի – ՔՊԿ

 

Թիվ 6 ընտրական տարածք (Արմավիրի մարզ)

1.    Առաքելյան Մնացական Արազի – անկուսակցական

2.    Գրբոյան Սիրան Վազգենի – անկուսակցական

3.    Գրիգորյան Կարեն Ժիրայի – ՔՊԿ

4.    Գրիգորյան Մարիամ Մանվելի – ՔՊԿ

5.    Ենգիբարյան Վիկտոր Լեւոնի – անկուսակցական

6.    Ղազարյան Թագուհի Արարատի – ՔՊԿ

7.    Մանավազյան Արուսյակ Լեւոնի – ՔՊԿ

8.    Մեխակյան Արգիշտի Մեխակի – անկուսակցական

9.    Միրզոյան Առաքել Օգսենի – անկուսակցական

10.  Մկրտչյան Նարեկ Արշակի – ՔՊԿ

11.  Պետրոսյան Արսեն Հովհաննեսի – ՔՊԿ

12.  Սարգսյան Սիրաք Սամվելի – ՔՊԿ

13.  Տոնոյան Ռազմիկ Թաթուլի – ՔՊԿ

14.  Օհանջանյան Էմին Ռուբենի – ՔՊԿ

 

Թիվ 7 ընտրատարածք (Արագածոտնի մարզ)

1.    Ասատրյան Մաթևոս Գոռի – ՔՊԿ

2.    Գեւորգյան Դավիթ Հովիկի – ՔՊԿ

3.    Ղազարյան Արմենուհի Նշանի – ՔՊԿ

4.    Մալխասյան Անդրանիկ Մյասնիկի – անկուսակցական

5.    Մովսիսյան Սերգեյ Լեւիկի – ՔՊԿ

6.    Նազարյան Արսեն Գարեգինի – ՔՊԿ

7.    Սարգսյան Անահիտ Սարգսի – ՔՊԿ

 

Թիվ 8 ընտրատարածք (Գեղարքունիքի մարզ)

1.    Գրիգորյան Նարեկ Հարազատի – ՔՊԿ

2.    Թարվերդյան Արամ Էդուրադի – ՔՊԿ

3.    Թովմասյան Թագուհի Մանուելի – ՔՊԿ

4.    Կարապետյան Աննա Սամվելի – ՔՊԿ

5.    Կարապետյան Վարազդատ Ազատի – անկուսակցական

6.    Ղազարյան Ալխաս Աղաբեկի – անկուսակցական

7.    Սանոսյան Գնել Հենզելի – ՔՊԿ

8.    Սարգսյան Կարեն Վահանի – ՔՊԿ

9.    Սարգսյան Հայկ Զարեհի – ՔՊԿ

 

Թիվ 9 ընտրատարածք (Լոռու մարզ)

1.    Ավետիսյան Արմեն Նիկոլայի – անկուսակցական

2.    Առաքելյան Սամվել Սուրենի – անկուսակցական

3.    Դանիելյան Վահե Սերյանի – ՔՊԿ

4.    Դավոյան Արփինե Հրահատի – ՔՊԿ

5.    Խաչատրյան Արամ Մայիսի – ՔՊԿ

6.    Ղուկասյան Անդրեյ Սերժիկի – ՔՊԿ

7.    Մելիքյան Արմինե Ռազմիկի – անկուսակցական

8.    Մկրտչյան Արեն Միքայելի – ՔՊԿ

9.    Պապիկյան Սուրեն Ռաֆիկի – ՔՊԿ

10.  Պառավյան Լուսինե Հովիկի – անկուսակցական

11.  Պետրոսյան Արտաշես Պետրոսի – անկուսակցական

12.  Սարգսյան Վահան Վրույրի – ՔՊԿ

13.  Ուլիխանյան Տիգրան Արմենի – ՔՊԿ

14.  Օհանյան Վանիկ Սիրակի – անկուսակցական

 

Թիվ 10 ընտրատարածք (Կոտայքի մարզ)

1.    Աբգարյան Գեւորգ Գուրգենի – ՔՊԿ

2.    Բոշյան Արման Արամի – ՔՊԿ

3.    Հակոբյան Վաղարշակ Սոսի – ՔՊԿ

4.    Հովհաննիսյան Վահե Սահակի – Առաքելություն կուսակցություն

5.    Մամիկոնյան Գոհար Սամվելի – ՔՊԿ

6.    Միքայելյան Սասուն Մեխակի – ՔՊԿ

7.    Պետրոսյան Ռոմանոս Վանիչկայի – ՔՊԿ

8.    Ստեփանյան Լիլիթ Սասունի – ՔՊԿ

 

Թիվ 11 ընտրատարածք (Շիրակի մարզ)

1.    Առուշանյան Դավիթ Վոլոդիայի – ՔՊԿ

2.    Բաղդասարյան Նազելի Հրաչի – անկուսակցական

3.    Գինեցյան Էլզա Հովսեփի – ՔՊԿ

4.    Հարությունյան Հովհաննես Ավետիքի – ՔՊԿ

5.    Հովսեփյան Սոֆիա Ազատի – ՔՊԿ

6.    Մելիքջանյան Արա Ռոմիկի – ՔՊԿ

7.    Մխչյան Կարապետ Մանուկի – ՔՊԿ

8.    Պալյան Էմմա Նորայրի – ՔՊԿ

9.    Պետրոսյան Սարգիս Ռաֆիկի – ՔՊԿ

10.  Պետրոսյան Տիգրան Գուրգենի – անկուսակցական

11.  Սարիբեկյան Նիկոլայ Ռուբիկի – ՔՊԿ

12.  Սարուխանյան Կարեն Հակոբի – ՔՊԿ

13.  Սեխլեյան Դավիթ Ժիրբերդի – անկուսակցական

14.  Վարդապետյան Արմեն Սուրենի - անկուսակցական

15.  Ցոլակյան Ֆելիքս Խոստեղի – անկուսակցական

 

Թիվ 12 ընտրատարածք (Սյունիքի և Վայոց Ձորի մարզեր)

1.    Բաբայան Նարեկ Վարուժանի – ՔՊԿ

2.    Գրիգորյան Աննա Արամի – անկուսակցական

3.    Խաչատրյան Արմեն Էդմոնդի – ՔՊԿ

4.    Ծատրյան Մարիամ Ալիկի – անկուսակցական

5.    Կանդազյան Կարեն Ստյոպայի – ՔՊԿ

6.    Կարապետյան Տիգրան Գոռի – անկուսակցական

7.    Համբարձումյան Կարեն Հովհաննեսի – անկուսակցական

8.    Ղազարյան Մարինա Կամոյի – ՔՊԿ

9.    Ղահրամանյան Նարեկ Սամվելի – ՔՊԿ

10.  Սարգսյան Տրդատ Նորիկի – ՔՊԿ

 

Թիվ 13 ընտրատարածք (Տավուշի մարզ)

1.    Անտոնյան Լուսինե Ռուսլանի – անկուսակցական

2.    Անտոնյան Հերմինե Սամվելի – ՔՊԿ

3.    Բեգլարյան Հայկանուշ Խորենի – ՔՊԿ

4.    Ղալումյան Վահե Վոլոդիայի – ՔՊԿ

5.    Ճաղարյան Էդգար Աշոտի – անկուսակցական

6.    Չոբանյան Հայկ Հարությունի – անկուսակցական

7.    Փաշինյան Սիփան Արտակի – ՔՊԿ

359
թեգերը:
Տիգրան Ավինյան, Արարատ Միրզոյան, Նիկոլ Փաշինյան, Ազգային ժողովի ընտրություններ
թեմա:
Ինտերակտիվ (23)
Ըստ թեմայի
Հայտնի է, թե ով է գլխավորում ՀՅԴ ընտրական ցուցակը
ՀՀԿ-ն հրապարակեց ընտրական ցուցակը
Անակնկալ ԱԺ ընտրություններից առաջ. հին քաղաքական գործիչները «թավշյա» անորոշության մե՞ջ են
Ովքե՞ր են մասնակցում Ազգային ժողովի ընտրությանը